Aşk Doktoru
Aşk Doktoru
Yönetmen: Andy Tennant
Platform: Sinema Filmleri
Süre: 118 dakika
Orjinal Adı: Hitch

Aşk Doktoru Filminin Konusu

"Aşk Doktoru" (Hitch), 2005 yapımı romantik komedi filmidir. Film, Andy Tennant tarafından yönetilmiş ve başrollerde Will Smith, Eva Mendes, Kevin James ve Amber Valletta gibi oyuncuları içermektedir.

Hikaye, Alex "Hitch" Hitchens (Will Smith) adlı bir profesyonel aşk doktorunu konu alır. Hitch, erkek müşterilere kadınları etkileme ve romantik ilişkiler kurma konusunda yardımcı olur. Ancak Hitch'in kendisi, aşk konusunda biraz beceriksizdir.

Filmde, Hitch'in yeni müşterisi Albert (Kevin James) vardır. Albert, sosyal becerilerinde zayıf olan ve zengin bir ünlü müşterisiyle tanışma şansını yakalamaya çalışan bir finansçıdır. Hitch, Albert'e yardım etmeye çalışırken, kendi aşk hayatında da bir yazar olan Sara Melas (Eva Mendes) ile tanışır.

Hitch, Sara'ya yaklaşmaya çalışırken, kendi kurallarına sadık kalmaya ve müşterisinin ilişkisini düzeltmeye çalışır. Ancak Hitch'in planları karmaşıklaşır ve komik durumlarla dolu romantik bir hikaye ortaya çıkar.

"Aşk Doktoru," romantik komedi türündeki bu film, aşk, ilişkiler ve komik anlarla dolu bir hikayeyi izleyicilere sunar. Film, Will Smith'in karizmatik performansı ve romantik komedi unsurlarıyla geniş bir izleyici kitlesi tarafından sevilmiştir.

Film Sıralaması

Site puanlarına göre film sıralaması

Puanlar

Aşk Doktoru filmine ait site puanı ve imdb puanı

Yorumlar

Yorumlar ve Puanlar

Heniz Hiç Yorum Bırakılmadı.

Filmi Değerlendir

Puanlar ver ve yorum yap

Sizin için öneriler...

Ayı Teddy Arkadaş Ortamı
6.9/10 4.08/5
Ateşli piliç Arkadaş Ortamı
5.5/10 3.43/5
Truman Show Etkileyici
8.2/10 3.33/5
Aman Tanrım! Sürükleyici
6.8/10 3.33/5
Babasının Oğlu Arkadaş Ortamı
5.5/10 3.2/5
Güvenli Mahalle Arkadaş Ortamı
6.5/10 3/5
Komşu Kızı Arkadaş Ortamı
6.7/10 2.9/5

filmleroner.com'u ziyaret ederek Gizlilik Politikası ve Kişisel Verilerin Korunması'nı kabul etmiş sayılırsınız.

Tamam