Babasının Oğlu

Babasının Oğlu
Babasının Oğlu
Yönetmen: Sean Anders
Platform: Sinema Filmleri
Süre: 116 dakika

Babasının Oğlu Filminin Konusu

"That's My Boy" (Babasının Oğlu) 2012 yapımı bir Amerikan komedi filmidir. Film, Adam Sandler ve Andy Samberg'in başrollerini paylaştığı bir baba-oğul ilişkisini merkezine alır ve komediyle harmanlanmış bir hikayeye haizdir.

Film, gençken hiçbir sorumluluk almayan ve oldukça eksantrik bir kişilik olan Donny Berger (Adam Sandler) karakterini konu alır. Donny, 13 yaşlarındayken öğretmeniyle olan yasadışı ilişkisi sonucunda ünlü olur, ancak bu olay onun yaşamını dağıtır ve çocukluk aşkı Jamie ile olan ilişkisini de sonlandırır.

Film günümüze gelindiğinde, Donny maddi sorunlarla boğuşan yetişkin bir adamdır ve Jamie'den olan oğlu Todd (Andy Samberg) ile ilişkisi kopmuştur. Todd, kendisini Donny'nin gölgesinden kurtarmaya çalışan ve toplumda saygın bir işi olan bir finansçıdır. Sadece, babasının hayatındaki negatif etkilerden kaçamamış ve Donny yüzünden travmatik bir çocukluk geçirmiştir.

Tüm bu karmaşık dinamikler, film süresince babanın oğluyla ilişkisini yine kurma çabası ve komik vakalarla birleşir. Donny, yaşamının belki de son şansı olan Todd'un düğününe davet edilir ve beklenmedik komik olaylar zinciri başlar.

"That's My Boy", vakit zaman duygusal ve dramatik anlarla birlikte çoğu zaman eğlenceli, absürt ve vakit süre mizahi bir ton sergiler. Filmin ana teması, aile bağları, mesuliyet ve gelişme üzerine kuruludur. Adam Sandler'in tipik seçiminda bir komedi olmasına rağmen, aile değerleri ve mesuliyet idraksı üzerine mesajlar taşır.

Ancak unutulmaması ihtiyaç duyulan, filmde yer edinen bazı sahnelerin erişkin içerik ve dil kullanımı sebebiyle 13 yaşından küçük seyirciler için uygun olmadığıdır.

Orjinal Adı: That's My Boy

Film Sıralaması

Site puanlarına göre film sıralaması

Puanlar

Babasının Oğlu filmine ait site puanı ve imdb puanı

Yorumlar

Yorumlar ve Puanlar

Profil Resmi
Melih 11.09.2023, 15:01 paylaştı.

Aile izlenecek bir film olmadığını baştan söyliyim. Film çok komik ve bana göre heyecan vericiydi.

Filmi Değerlendir

Puanlar ver ve yorum yap

Sizin için öneriler...

Ayı Teddy Arkadaş Ortamı
6.9/10 4.08/5
Ateşli piliç Arkadaş Ortamı
5.5/10 3.43/5
Truman Show Etkileyici
8.2/10 3.33/5
Aman Tanrım! Sürükleyici
6.8/10 3.33/5
Babasının Oğlu Arkadaş Ortamı
5.5/10 3.2/5
Güvenli Mahalle Arkadaş Ortamı
6.5/10 3/5
Komşu Kızı Arkadaş Ortamı
6.7/10 2.9/5

filmleroner.com'u ziyaret ederek Gizlilik Politikası ve Kişisel Verilerin Korunması'nı kabul etmiş sayılırsınız.

Tamam