Beş Adım Uzakta

Beş Adım Uzakta
Beş Adım Uzakta
Yönetmen: Justin Baldoni
Platform: Sinema Filmleri
Süre: 116 dakika
Orjinal Adı: Five Feet Apart

Beş Adım Uzakta Filminin Konusu

Beş Adım Uzakta (Five Feet Apart), 2019 yapımı bir romantik dram filmidir. Justin Baldoni tarafından yönetilen film, Mikki Daughtry ve Tobias Iaconis tarafından yazılmıştır. Haley Lu Richardson ve Cole Sprouse, başrolleri paylaşan genç aktörlerdir. Film, iki genç cystic fibrosis hastası arasındaki duygusal bağı anlatır.

Hikaye, Stella Grant (Haley Lu Richardson) ve Will Newman (Cole Sprouse) adlı iki genç hastanın, aynı hastalığa yakalanmış olmalarına rağmen birbirlerinden beş feet uzakta durmaları gereken bir hastane koşulunda geçer. Cystic fibrosis, solunum sistemi ve sindirim sistemini etkileyen genetik bir hastalıktır. Bu nedenle, hastalar birbirleriyle fiziksel temas kurmamalı ve belirli bir mesafede durmalıdırlar.

Stella, tedaviye uyumlu ve kurallara sadık bir genç kızdır, ancak Will, kuralları pek ciddiye almayan asi bir gençtir. Ancak bir gün, Stella'nın kurallara daha az bağlı olmaya karar verir ve aralarındaki yakınlaşma başlar. İkili, birbirlerine destek olmaya ve yaşadıkları zorlu hastalıkla başa çıkmaya çalışırken, aynı zamanda mesafe kuralına sadık kalmak zorundadırlar.

Beş Adım Uzakta, aşkın ve yaşamın zorluklarına karşı mücadele eden genç bir çiftin dokunaklı hikayesini anlatır. Cystic fibrosis ile başa çıkmanın zorlukları ve birbirlerine duydukları sevgiyle dolu bir film olarak öne çıkar.

Film Sıralaması

Site puanlarına göre film sıralaması

Puanlar

Beş Adım Uzakta filmine ait site puanı ve imdb puanı

Yorumlar

Yorumlar ve Puanlar

Heniz Hiç Yorum Bırakılmadı.

Filmi Değerlendir

Puanlar ver ve yorum yap

Sizin için öneriler...

Titanik Hüzün Dolu
7.9/10 3.66/5
Komşu Kızı Arkadaş Ortamı
6.7/10 2.9/5
Sil Baştan Sürükleyici
8.3/10 0/5
Uzay Yolcuları Farklı Dünyalar
7.0/10 0/5
Bu Kız Beni Aşar Arkadaş Ortamı
6.4/10 0/5
Keşif Beyin Yakan
6.2/10 0/5
Alacakaranlık Romantik Gece
5.3/10 0/5
Milyoner Sürükleyici
8.0/10 0/5

filmleroner.com'u ziyaret ederek Gizlilik Politikası ve Kişisel Verilerin Korunması'nı kabul etmiş sayılırsınız.

Tamam