Clouds
Clouds
Yönetmen: Justin Baldoni
Platform: Sinema Filmleri
Süre: 121 dakika
Orjinal Adı: Clouds

Clouds Filminin Konusu

"Clouds," 2020 yapımı bir gençlik dram filmidir. Justin Baldoni tarafından yönetilen film, Laura Sobiech'in "Fly a Little Higher" adlı kitabına dayanmaktadır. Filmin başrollerinde Fin Argus, Sabrina Carpenter ve Madison Iseman yer almaktadır.

Film, Zach Sobiech (Fin Argus) adlı genç bir müzisyenin gerçek yaşam hikayesini konu alır. Zach, Minnesota'da bir lise öğrencisi iken nadir bir kemik kanseri teşhisi alır. Ancak, bu zorlu süreçte müziğe olan sevgisi ve yaşama karşı olan olumlu bakış açısı ona güç verir.

Zach, yaşadığı duygusal ve fiziksel mücadeleleri, ailesiyle olan ilişkilerini ve en yakın arkadaşı Sammy Brown (Sabrina Carpenter) ile olan özel bağını keşfederken, kendi müziği aracılığıyla kendini ifade etmeye karar verir. "Clouds" adlı şarkısı, Zach'ın yaşamındaki zorlukları ve güzellikleri anlatarak büyük bir ilgi toplar.

Film, genç yaşta ölümcül bir hastalıkla yüzleşen bir gencin yaşam sevincini ve umudunu müzik aracılığıyla nasıl bulduğunu anlatarak izleyicilere dokunaklı bir hikaye sunar. Zach'ın hikayesi, hayatın değerini, sevgiyi ve umudu kutlamak adına ilham verici bir anlatı olarak öne çıkar.

Film Sıralaması

Site puanlarına göre film sıralaması

Puanlar

Clouds filmine ait site puanı ve imdb puanı

Yorumlar

Yorumlar ve Puanlar

Heniz Hiç Yorum Bırakılmadı.

Filmi Değerlendir

Puanlar ver ve yorum yap

filmleroner.com'u ziyaret ederek Gizlilik Politikası ve Kişisel Verilerin Korunması'nı kabul etmiş sayılırsınız.

Tamam