Görünmeyen Misafir
Görünmeyen Misafir
Yönetmen: Oriol Paulo
Platform: Sinema Filmleri
Süre: 107 dakika

Görünmeyen Misafir Filminin Konusu

Contratiempo ya da Türkçe adıyla Görünmeyen Misafir, zekice kurgulanmış bir gerilim filmidir. Hikaye, İspanyol iş dünyasının başarılı bir genç girişimcisi olan Adrián Doria (Mario Casas) etrafında döner. Adrián, ailesiyle birlikte geçirdiği bir tatil gecesi sonrasında, sevgilisi Laura Vidal'i (Bárbara Lennie) ölü bulur ve cinayetle suçlanır.

Adrián, suçsuz olduğunu iddia etmektedir, ancak deliller onu suçlu olarak göstermektedir. Durumu daha da karmaşık hale getiren bir avukat olan Virginia Goodman (Ana Wagener) ile tanışır. Virginia, Adrián'a savunma için yardım etmeye karar verir. Ancak, her şeyin çözülmesi için sadece bir gece süresi vardır, çünkü önlerinde sınırlı bir zaman vardır.

Film, Adrián'ın olay gecesinde ne olduğunu hatırlamaya çalışırken, karmaşık bir ağın içinde kaybolmasını ve izleyiciye gerçeği anlamak için ipuçlarını bir araya getirme fırsatı sunar. Zamanla, olayların ardında yatan karmaşık ilişkiler ve sırlar açığa çıkar. Adrián ve Virginia, izleyicileri şaşırtan bir dizi dönemeçle karşılaşırlar ve izleyiciyi son ana kadar merak içinde bırakarak gerilim dolu bir atmosfer oluştururlar.

"Contratiempo", karmaşık hikayesi, karakter derinliği ve sürükleyici kurgusuyla izleyicilere akıllıca hazırlanmış bir gerilim deneyimi sunar. Film, izleyicileri gerçeği bulmak için kendi zekalarını kullanmaya teşvik eder ve son sahneye kadar sürükleyici bir gizemi korur.

Orjinal adı: Contratiempo

Film Sıralaması

Site puanlarına göre film sıralaması

Puanlar

Görünmeyen Misafir filmine ait site puanı ve imdb puanı

Yorumlar

Yorumlar ve Puanlar

Heniz Hiç Yorum Bırakılmadı.

Filmi Değerlendir

Puanlar ver ve yorum yap

Sizin için öneriler...

Ben Efsaneyim Sürükleyici
7.2/10 4.62/5
Benim Dünyam Hüzün Dolu
7.5/10 4.37/5
Akıl Oyunları Etkileyici
8.2/10 4.33/5
7. Koğuştaki Mucize Hüzün Dolu
8.2/10 4/5
Titanik Hüzün Dolu
7.9/10 3.66/5
Nowhere Etkileyici
6.3/10 3.66/5
Panik Odası Gerileyim
6.8/10 3.62/5
Truman Show Etkileyici
8.2/10 3.33/5

filmleroner.com'u ziyaret ederek Gizlilik Politikası ve Kişisel Verilerin Korunması'nı kabul etmiş sayılırsınız.

Tamam