Open Grave
Open Grave
Yönetmen: Gonzalo López-Gallego
Platform: Sinema Filmleri
Süre: 102 dakika

Open Grave Filminin Konusu

Open Grave, Türkçe Adıyla Açık Mezar filmi, hafızasını kaybetmiş bir adamın kim olduğunu ve nasıl o hale geldiğini çözmeye çalıştığı gerilim ve korku türündeki bir filmdir.

Film, başrolde Sharlto Copley'nin canlandırdığı John Doe (Kimliği Belirsiz) karakteriyle başlar. John, bir çukurun içinde uyanır ve etrafında çok sayıda ceset bulur. Hafızasını kaybetmiş bir şekilde, bu çukurun içindeki diğer insanlarla birlikte ne olduğunu ve nasıl bu duruma geldiklerini anlamaya çalışırlar.

John ve diğer insanlar, geçmişlerine dair hiçbir şey hatırlamazlar ve dış dünyadan tamamen izole edilmiş bir çiftlik evinde yaşamaktadırlar. Zamanla, John ve diğerleri, kendilerini neden orada bulduklarını ve etraflarındaki gizemli olayları anlamak için ipuçları aramaya başlarlar. Ancak geçmişlerine dair sırlar çözüldükçe, daha da karanlık ve dehşet verici gerçeklerle yüzleşmek zorunda kalırlar.

Film, hızla değişen gerçeklikler, şüpheli karakterler ve sürükleyici bir gizem örgüsüyle izleyiciyi şaşırtıcı bir yolculuğa çıkarır. Kimlik, bellek ve insan doğası gibi derin temaları keşfederken, seyirciyi beklenmedik ve rahatsız edici bir sona taşır. "Open Grave," izleyiciyi karakterlerle birlikte gizemin içine çeken ve son ana kadar merak uyandırmayı başaran bir psikolojik gerilim filmidir.

Film Sıralaması

Site puanlarına göre film sıralaması

Puanlar

Open Grave filmine ait site puanı ve imdb puanı

Yorumlar

Yorumlar ve Puanlar

Heniz Hiç Yorum Bırakılmadı.

Filmi Değerlendir

Puanlar ver ve yorum yap

Sizin için öneriler...

Ben Efsaneyim Sürükleyici
7.2/10 4.62/5
Cehenneme Bir Adım Korku Gecesi
7.2/10 4.37/5
The Old Guard Etkileyici
6.7/10 4.06/5
Kelebek Etkisi Etkileyici
7.6/10 4.05/5
Şeytan Üçgeni Beyin Yakan
6.9/10 3.94/5
Korku Seansı Korku Gecesi
7.5/10 3.9/5
Ceset Gerileyim
7.6/10 3.75/5
Kapan Beyin Yakan
7.8/10 3.74/5
Mezar Buluşmaları Korku Gecesi
6.1/10 3.66/5

filmleroner.com'u ziyaret ederek Gizlilik Politikası ve Kişisel Verilerin Korunması'nı kabul etmiş sayılırsınız.

Tamam