Röntgenciler
Röntgenciler
Yönetmen: Michael Mohan
Süre: 117 dakika
Orjinal Adı: The Voyeurs

Röntgenciler Filminin Konusu

"Röntgenciler" (The Voyeurs), 2021 yapımı bir psikolojik gerilim filmidir. Michael Mohan tarafından yazılan ve yönetilen film, ilişkiler, obsesyon ve mahremiyet konularını işler.

Hikaye, Montreal'de yaşayan bir çift olan Pippa (Sydney Sweeney) ve Thomas'ı (Justice Smith) takip eder. Pippa ve Thomas, yeni taşındıkları apartman dairesinde yaşarken, karşı penceredeki komşuları Julia (Natasha Liu Bordizzo) ve Seb'in (Ben Hardy) hayatlarına göz atmaya başlarlar. Pippa, komşularının evinden gördüğü tuhaf ve erotik olaylarla giderek daha fazla ilgilenir. Kısa süre sonra, bu izleme alışkanlığı bir saplantıya dönüşür.

Pippa, komşularının mahremiyetine gizlice göz atmaya devam ederken, ilişkilerinin de derinlemesine sorgulamaya başlar. Ancak, izlemeye devam ettiği süreçte, olayların ardındaki gerçekleri ve ilişkilerin karmaşıklığını keşfeder. Her iki çift de zamanla karmaşık bir ağın içine sürüklenir, güven kırılır ve ilişkiler tehlikeye girer.

Film, izleyicilere modern ilişkilerin karmaşıklığını, mahremiyetin önemini ve gözetleme ile gizlilik arasındaki ince çizgiyi sorgulatır. Aynı zamanda insan doğasındaki obsesyonun ve arzuların nasıl tehlikeli sonuçlara yol açabileceğini gösterir. "Röntgenciler," gerilim dolu bir hikaye ve insan ilişkilerinin karmaşıklığını ele alan bir drama olarak dikkat çeker.

Film Sıralaması

Site puanlarına göre film sıralaması

Puanlar

Röntgenciler filmine ait site puanı ve imdb puanı

Yorumlar

Yorumlar ve Puanlar

Heniz Hiç Yorum Bırakılmadı.

Filmi Değerlendir

Puanlar ver ve yorum yap

Sizin için öneriler...

Ben Efsaneyim Sürükleyici
7.2/10 4.62/5
Cehenneme Bir Adım Korku Gecesi
7.2/10 4.37/5
The Old Guard Etkileyici
6.7/10 4.06/5
Kelebek Etkisi Etkileyici
7.6/10 4.05/5
Şeytan Üçgeni Beyin Yakan
6.9/10 3.94/5
Korku Seansı Korku Gecesi
7.5/10 3.9/5
Ceset Gerileyim
7.6/10 3.75/5
Kapan Beyin Yakan
7.8/10 3.74/5
Mezar Buluşmaları Korku Gecesi
6.1/10 3.66/5

filmleroner.com'u ziyaret ederek Gizlilik Politikası ve Kişisel Verilerin Korunması'nı kabul etmiş sayılırsınız.

Tamam