Veronica
Veronica
Yönetmen: Paco Plaza
Platform: Sinema Filmleri
Süre: 105 dakika
Orjinal Adı: Verónica

Veronica Filminin Konusu

Veronica, 2017 yapımı bir İspanyol korku filmidir. Paco Plaza tarafından yönetilen film, Madrid'de 1991 yılında gerçekleştiği iddia edilen paranormal olaylara dayanmaktadır. İşte "Veronica" filminin kısa özeti:

Veronica (Sandra Escacena), dört kardeşten biri olan genç bir kızdır. Film, kız kardeşlerinin okulunda gerçekleşen bir güne odaklanır. Bir güneş tutulması sırasında, Veronica ve iki arkadaşı, okulun bodrum katında Ouija tahtası kullanarak doğaüstü bir varlık çağırmaya karar verirler. Ancak ritüel beklenmedik bir şekilde kontrolden çıkar ve Veronica'nın yaşamı üzerinde karanlık bir etki bırakır.

Tutulma sonrasında, Veronica evinde tuhaf olaylar yaşamaya başlar. Karanlık varlıkların onu takip ettiğini hisseder ve tuhaf gölgelerle karşılaşır. Aynı zamanda, kardeşleri ve arkadaşları da bu doğaüstü varlıkların etkisi altında kalmış gibi görünür. Veronica, bu korkunç olayların ardındaki gerçeği çözmeye çalışırken, hem kendini hem de sevdiklerini korumak için mücadele eder.

Veronica, klasik bir korku filmi atmosferini, doğaüstü öğeleri ve psikolojik gerilimi bir araya getirerek izleyiciye gerilim dolu bir deneyim sunar. Film, seyirciyi doğaüstü ve korku dolu bir hikayeye çekerken, İspanyol korku sinemasının etkileyici bir örneği olarak öne çıkar.

Film Sıralaması

Site puanlarına göre film sıralaması

Puanlar

Veronica filmine ait site puanı ve imdb puanı

Yorumlar

Yorumlar ve Puanlar

Heniz Hiç Yorum Bırakılmadı.

Filmi Değerlendir

Puanlar ver ve yorum yap

Sizin için öneriler...

Cehenneme Bir Adım Korku Gecesi
7.2/10 4.37/5
Korku Seansı Korku Gecesi
7.5/10 3.9/5
Kapan Beyin Yakan
7.8/10 3.74/5
Mezar Buluşmaları Korku Gecesi
6.1/10 3.66/5
Ruhlar Bölgesi Korku Gecesi
6.8/10 3.5/5
Nefesini Tut Gerileyim
7.1/10 3.37/5
Kızıl Gökler Etkileyici
6.1/10 3.12/5
Dehşetin Yüzü 2 Korku Gecesi
5.6/10 3.12/5

filmleroner.com'u ziyaret ederek Gizlilik Politikası ve Kişisel Verilerin Korunması'nı kabul etmiş sayılırsınız.

Tamam