Yenilmezler
Yenilmezler
Yönetmen: Joss Whedon
Platform: Sinema Filmleri
Süre: 145 dakika
Orjinal Adı: The Avengers

Yenilmezler Filminin Konusu

Yenilmezler (The Avengers), Marvel Sinematik Evreni'nin bir parçası olarak 2012 yılında gösterime giren bir süper kahraman filmidir. Film, çeşitli Marvel süper kahramanlarının bir araya gelerek dünyayı tehdit eden bir güç karşısında birlikte mücadele etmelerini konu alır.

Hikaye, Loki adındaki tanrısal varlığın (Tom Hiddleston), uzaylı Chitauri ırkıyla işbirliği yaparak dünyayı ele geçirmeye çalışmasını anlatır. Loki, insanları ve dünyayı kontrol etmek amacıyla gizemli bir enerji kaynağı olan Teserakt'ı çalar. Nick Fury (Samuel L. Jackson) liderliğindeki S.H.I.E.L.D. örgütü, dünyanın çeşitli bölgelerindeki süper kahramanları bir araya getirme kararı alır.

Iron Man (Robert Downey Jr.), Thor (Chris Hemsworth), Hulk (Mark Ruffalo), Captain America (Chris Evans), Hawkeye (Jeremy Renner) ve Black Widow (Scarlett Johansson) gibi kahramanlar bir araya gelir. Bu farklı yeteneklere sahip kahramanlar, ilk başta birbirleriyle uyumsuzdur ancak zamanla birlikte çalışarak güçlerini birleştirirler. Aralarındaki çekişmeleri ve farklı kişilik yapılarını aşarak, bir ekip olarak çalışmayı öğrenirler.

Loki'nin planlarını durdurabilmek için Yenilmezler, New York şehrine düzenlenen büyük çaplı bir saldırıya karşı koymak zorundadır. Film, aksiyon dolu sahneler, mizahi diyaloglar ve süper kahramanların güçlerini sergilediği etkileyici görsel efektlerle doludur. Yenilmezler, Marvel Sinematik Evreni'nin önemli bir kilometre taşıdır ve çeşitli süper kahramanların ilk kez bir araya gelerek sinema izleyicilerine büyük bir heyecan yaşattığı bir yapımdır.

Film Sıralaması

Site puanlarına göre film sıralaması

Puanlar

Yenilmezler filmine ait site puanı ve imdb puanı

Yorumlar

Yorumlar ve Puanlar

Heniz Hiç Yorum Bırakılmadı.

Filmi Değerlendir

Puanlar ver ve yorum yap

Sizin için öneriler...

Ben Efsaneyim Sürükleyici
7.2/10 4.62/5
The Old Guard Etkileyici
6.7/10 4.06/5
Avatar Sürükleyici
7.9/10 4/5
Oblivion Sürükleyici
7.0/10 3.93/5
The Matrix Beyin Yakan
8.7/10 3.92/5
Avatar: Suyun Yolu Sürükleyici
7.6/10 3.79/5
Başlangıç Maceranın Dibi
8.8/10 3.51/5
Tam Gaz Aksiyonu Bol
7.6/10 3.33/5

filmleroner.com'u ziyaret ederek Gizlilik Politikası ve Kişisel Verilerin Korunması'nı kabul etmiş sayılırsınız.

Tamam