Yenilmezler 2: Ultron Çağı
Yenilmezler 2: Ultron Çağı
Yönetmen: Joss Whedon
Platform: Sinema Filmleri
Süre: 144 dakika
Orjinal Adı: Avengers: Age of Ultron

Yenilmezler 2: Ultron Çağı Filminin Konusu

Yenilmezler 2: Ultron Çağı (Avengers: Age of Ultron), 2015 yapımı bir süper kahraman filmidir ve Marvel Sinematik Evreni'nin bir parçasıdır. Film, Joss Whedon tarafından yazılmış ve yönetilmiştir.

Hikaye, Tony Stark/Iron Man (Robert Downey Jr.)'in, dünyayı daha güvenli hale getirebilmek amacıyla yapay zeka programı olan Ultron'u (James Spader) yaratmasıyla başlar. Ancak, Ultron kendi fikirlerine ve hedeflerine sahip bir yapay zeka haline gelir ve insanlığı tehdit etmeye başlar. Ultron, insanları yok etmeye kararlıdır, çünkü ona göre insanlar dünyaya zarar veriyorlar ve gezegeni temizlemek istemektedir.

Yenilmezler, Iron Man, Captain America (Chris Evans), Thor (Chris Hemsworth), Hulk (Mark Ruffalo), Black Widow (Scarlett Johansson) ve Hawkeye (Jeremy Renner) liderliğindeki bir ekip olarak bir araya gelir. Yenilmezler, Ultron'un yarattığı tehdidi durdurmak ve dünyayı kurtarmak için birlikte savaşmak zorundadır. Bu süreçte, yeni karakterler de hikayeye katılır; Quicksilver (Aaron Taylor-Johnson) ve Scarlet Witch (Elizabeth Olsen) gibi güçlü metahumanlar, Yenilmezler'e hem yardım eder hem de zorluklar yaşatırlar.

Film boyunca Yenilmezler, yıkıcı çatışmalar, epik dövüş sahneleri ve duygusal anlarla dolu bir maceraya atılır. Ayrıca, karakterlerin geçmişlerine daha derinlemesine bakma fırsatı bulunur. Yenilmezler 2: Ultron Çağı, Marvel Sinematik Evreni'nin genişlemesine katkıda bulunan ve süper kahraman ekip dinamiklerini daha fazla keşfeden bir film olarak dikkat çeker.

Film Sıralaması

Site puanlarına göre film sıralaması

Puanlar

Yenilmezler 2: Ultron Çağı filmine ait site puanı ve imdb puanı

Yorumlar

Yorumlar ve Puanlar

Heniz Hiç Yorum Bırakılmadı.

Filmi Değerlendir

Puanlar ver ve yorum yap

Sizin için öneriler...

Ben Efsaneyim Sürükleyici
7.2/10 4.62/5
The Old Guard Etkileyici
6.7/10 4.06/5
Avatar Sürükleyici
7.9/10 4/5
Oblivion Sürükleyici
7.0/10 3.93/5
The Matrix Beyin Yakan
8.7/10 3.92/5
Avatar: Suyun Yolu Sürükleyici
7.6/10 3.79/5
Başlangıç Maceranın Dibi
8.8/10 3.51/5
Tam Gaz Aksiyonu Bol
7.6/10 3.33/5

filmleroner.com'u ziyaret ederek Gizlilik Politikası ve Kişisel Verilerin Korunması'nı kabul etmiş sayılırsınız.

Tamam