Yenilmezler 3: Sonsuzluk Savaşı
Yenilmezler 3: Sonsuzluk Savaşı
Yönetmen: Anthony Russo, Joe Russo
Platform: Sinema Filmleri
Süre: 154 dakika
Orjinal Adı: Avengers: Infinity War

Yenilmezler 3: Sonsuzluk Savaşı Filminin Konusu

"Yenilmezler 3: Sonsuzluk Savaşı" (Avengers: Infinity War), 2018 yapımı bir süper kahraman filmi ve Marvel Sinematik Evreni'nin bir parçasıdır. Film, Anthony ve Joe Russo kardeşler tarafından yönetilmiş ve Marvel Comics karakterlerine dayanmaktadır.

Film, galaksiyi tehdit eden güçlü bir varlık olan Thanos (Josh Brolin)'un hikayesine odaklanır. Thanos, evrenin dengesini sağlamak için sonsuzluk taşlarını (Infinity Stones) toplamaya karar verir. Bu taşlar, uzayı, zamanı, gerçekliği, zihni, ruhu ve gücü kontrol etmeye yarayan altı çok güçlü artefaktır. Thanos, bu taşları toplamak amacıyla bir dizi yok etme, saldırı ve entrikaya girişir.

Yenilmezler, bu büyük tehdide karşı bir araya gelir. Iron Man (Robert Downey Jr.), Thor (Chris Hemsworth), Hulk (Mark Ruffalo), Captain America (Chris Evans), Black Widow (Scarlett Johansson), ve Hawkeye (Jeremy Renner) gibi orijinal Yenilmezler ekibi, Doctor Strange (Benedict Cumberbatch), Black Panther (Chadwick Boseman), Spider-Man (Tom Holland) ve Guardians of the Galaxy (Galaksi Koruyucuları) gibi diğer süper kahramanlarla güçlerini birleştirir. Ancak, Thanos'un gücü ve kararlılığı karşısında Yenilmezler zorlu bir mücadeleyle karşı karşıya kalır.

Film boyunca Yenilmezler, farklı gruplar halinde ayrı yerlerde olan ve sonsuzluk taşlarını koruma veya ele geçirme amacıyla savaşan kahramanlarla bir araya gelir. Film, aksiyon dolu sahneler, duygusal anlar, mizahi diyaloglar ve büyük ölçekteki görsel efektlerle doludur. "Yenilmezler 3: Sonsuzluk Savaşı", Marvel Sinematik Evreni'nin zirvesindeki bir çatışmayı ve karakterlerin çeşitli hikayelerinin kesişim noktalarını başarıyla birleştiren epik bir film olarak büyük beğeni toplamıştır.

Film Sıralaması

Site puanlarına göre film sıralaması

Puanlar

Yenilmezler 3: Sonsuzluk Savaşı filmine ait site puanı ve imdb puanı

Yorumlar

Yorumlar ve Puanlar

Heniz Hiç Yorum Bırakılmadı.

Filmi Değerlendir

Puanlar ver ve yorum yap

Sizin için öneriler...

Cehenneme Bir Adım Korku Gecesi
7.2/10 4.37/5
Avatar Sürükleyici
7.9/10 4/5
Oblivion Sürükleyici
7.0/10 3.93/5
Avatar: Suyun Yolu Sürükleyici
7.6/10 3.79/5
Başlangıç Maceranın Dibi
8.8/10 3.51/5
Captain Marvel Aksiyonu Bol
6.8/10 3.25/5
Demir Adam Etkileyici
7.9/10 3.25/5

filmleroner.com'u ziyaret ederek Gizlilik Politikası ve Kişisel Verilerin Korunması'nı kabul etmiş sayılırsınız.

Tamam